Założenie spółki z oo online

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to jeden z nielicznych podmiotów gospodarczych, który założyć możemy bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu. Możliwość taką daje platforma rejestracyjna dostępna na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości. Prócz spółki z oo, przez Internet możemy zarejestrować także spółkę jawną oraz spółkę komandytową. Pozostałe podmioty gospodarcze wymagają osobistej wizyty w urzędzie.

Założenie spółki z oo online opiera się na wzorcu umowy. W związku z tym przybiera ona formę pewnego schematu, co niestety nie daje możliwości wprowadzenia do niej postanowień szczegółowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu naszą działalność możemy jednak rozpocząć już w zaledwie jedną dobę. To ogromne udogodnienie, ponieważ przeprowadzenie rejestracji tradycyjnie u notariusza zajmuje od kilku tygodni do nawet paru miesięcy.

Jeżeli szukasz pomocy w przeprowadzeniu elektronicznej rejestracji swojej firmy, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy służą profesjonalnym doradztwem oraz świadczą usługi rejestracyjne.

Call Now Button