Zdalne zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Zdalne zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest bardzo popularne u polskich przedsiębiorców. Korzystają oni z pomocy firm, oferujących zakładanie spółek przez Internet. Jest to bardzo korzystne zwłaszcza ze względu na czas rejestracji firmy.

Rejestracja firmy w formie spółki z o.o. przez Internet możliwa jest od 1 stycznia 2012 roku dzięki specjalnej platformie udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Zakładając spółkę w ten sposób przedsiębiorca oszczędza czas i pieniądze. Spółka zostaje założona maksymalnie w 24 godziny od chwili złożenia wniosku. Wszystkie dokumenty generowane są na platformie, dlatego też nie trzeba martwić się wysokimi kosztami notarialnymi.

Chcesz założyć firmę w formie spółki z o.o., lecz obawiasz się komplikacji? Skontaktuj się z nami – oferujemy zdalne zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Zapraszamy do współpracy osoby z całej Polski. Jesteśmy profesjonalną firmą, posiadamy wieloletnie doświadczenie w rejestracji spółek z o.o..

×
Zamów rozmowę | 30 sek
Oddzwonimy w 30 sek