Zmiany w KSH w 2017 roku

Interesuje Cię temat jakim są zmiany w KSH w 2017 roku? Jeżeli chcesz założyć własną firmę to warto, abyś dowiedział się o tym, co może zmienić się w zakładaniu spółek w tym roku. Wiele osób zastanawia się nad sensem wprowadzenia nowych przepisów. Celem zmian jest zminimalizowanie występujących przypadków nieuprawnionego wykorzystania danych osobowych innych osób do zawiązania spółki z o.o. w trybie S24. Coraz więcej osób decyduje się na założenie spółki przez Internet, więc ma zostać zwiększone bezpieczeństwo przyszłych przedsiębiorców.

Czy zmiany wpłyną na proces rejestracji spółki? Z pewnością tak. Każdy przedsiębiorca zobowiązany będzie do posiadania kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub podpisu e-PUAP, ponieważ tylko taki umożliwi mu założenie firmy. Jeżeli przedsiębiorcy nie posiadają tego rodzaju podpisu, będą musieli go założyć, co wiąże się z dodatkowymi formalnościami. Rejestracja spółki po wprowadzeniu przepisów może okazać się dłuższa z powodu nowych obowiązków przedsiębiorców.

Aktualnie projekt jest na etapie rządowego procesu legislacyjnego. Jednak nie warto czekać na to, aż przepisy zostaną wprowadzone. Lepiej już dzisiaj skorzystać z naszej pomocy w rejestracji spółki. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!

Zadzwoń teraz