Zmiany w procedurze zakładania spółki przez Internet

W tym roku szykują się zmiany w procedurze zakładania spółki przez Internet. Czy założenie spółki za pomocą systemu S24 będzie łatwiejsze czy wręcz przeciwnie? Czy planowane zmiany okażą się być korzystne?

Dla przedsiębiorców, którzy chcą w krótkim czasie zarejestrować spółkę nowe przepisy mogą okazać się problemem. Dlaczego? Nowe przepisy sprawią, że powstanie nowy obowiązek, który spełniać będą musieli wszyscy, którzy chcą otworzyć biznes. Projekt ustawy o zmianie ustawy – Kodeks Spółek Handlowych oraz niektórych innych ustaw ma na celu wyeliminowanie możliwości korzystania ze zwykłego e-podpisu przy zawiązywaniu spółki z o.o. za pośrednictwem Internetu. Każdy przedsiębiorca będzie musiał posługiwać się kwalifikowanym podpisem elektronicznym albo podpisem ePUAP.

Czy warto czekać z założeniem spółki aż przepisy wejdą w życie? Nie! Zarejestruj spółkę już dzisiaj z pomocą naszych ekspertów. Zapraszamy do współpracy. Zarejestrujemy Twoją firmę, dopełnimy wszystkich niezbędnych formalności.