Jak załozyć spółkę z oo?

Bardzo często spotykamy się z pytaniem odnośnie tego jak założyć spółkę z oo. Sposobów na to jest nawet kilka. Można samodzielnie zarejestrować spółkę w poszczególnych urzędach, skorzystać z elektronicznej rejestracji bądź kupić gotową jednostkę. Bez wątpienia najbardziej dogodnym rozwiązaniem z punktu widzenia potencjalnego właściciela jest nabycie gotowej spółki.

Gotowa spółka to podmiot gospodarczy w pełni przygotowany by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność. Dysponuje numerami NIP, KRS i REGON, kompletną dokumentacją oraz kapitałem zakładowym. Kupno spółki pozwala nam rozpocząć działalność już w przeciągu jednej doby. To kilka tygodni, a czasem nawet parę miesięcy krócej niż w przypadku tradycyjnej rejestracji. Co więcej, kupno gotowej spółki ogranicza formalności do minimum jakim jest podpisanie umowy w obecności notariusza.

Gotowe spółki na sprzedaż dostępne są również w ofercie naszej firmy. Jeżeli jesteś zainteresowany, serdecznie zapraszamy do kontaktu, podczas którego przedstawimy wszelkie szczegóły.