Spółki z o.o. na sprzedaż z 2019 w Krakowie

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest formą prawną przedsiębiorstwa, która może być stworzona przez jedną lub więcej osób. Jednostki gospodarcze cieszą się dużą popularnością. Zaletą spółki z o.o. jest fakt, że wspólnicy nie odpowiadają za jej zobowiązania własnym majątkiem lecz majątkiem jednostki gospodarczej.

Nasza firma wystawiła niedawno ofertę “spółki z o.o. na sprzedaż z 2019 w Krakowie”. Jesteśmy jednymi z nielicznych firm, którym tak szybko udało się zarejestrować podmiot gospodarczy. Nasze jednostki gospodarcze posiadają czystą historię, nadane numery identyfikacyjne, kapitał zakładowy o minimalnej wartości 5 tys złotych, przygotowaną umowę spółki z o.o..

Zakup spółki to dobra inwestycja dla przedsiębiorców, którzy nie mają czasu, aby samodzielnie zająć się formalnościami związanymi z rejestracją spółki. Jak pewnie słyszałeś proces rejestracji nie jest prosty i wymaga od przedsiębiorców poprawnego wypełnionych dokumentów i wniosków, każda pomyłka skutkuje wydłużeniem się procesu.

Jeżeli jesteś zdecydowany na zakup spółki z o.o., to zapraszamy do kontaktu!