Jak założyć spólke?

Posiadanie własnej firmy to duży obowiązek, który wymaga spełnienia wielu formalności i sporządzenia wniosków rejestracyjnych. Nie każdy więc zdaje sobie sprawę z tego jak założyć spólke w prawidłowy sposób.

Pierwszym etapem jest sporządzenie odpowiedniego dokumentu, który stanowić będzie statut spółki. Umowę zawrzeć można w formie aktu notarialnego lub przy użyciu gotowego wzorca formularza udostępnionego w trybie S24.

Kolejnym etapem, który musi nastąpić przed złożeniem wniosków do Krajowego Rejestru Sądowego jest zebranie kapitału zakładowego przez wszystkich wspólników. Dopiero przejście przez czynność umożliwia przesłanie dokumentów do sądu rejestrowego.

Jak widać procedura tradycyjnej rejestracji nie należy do najprostszych czynności, dlatego warto powierzyć to zadanie bardziej kompetentnym osobom. Nasi eksperci wyręczą Cię z formalności i znajomości przepisów prawnych, ponieważ w oparciu o aktualną wiedzę i doświadczenie zajmujemy się kompleksową obsługą rejestracji spółek, a także w ofercie posiadamy gotowe przedsiębiorstwa na sprzedaż.