Jaka spółka jest najbezpieczniejsza?

Przedsiębiorcy, którzy decydują się na zakup spółki często mają obawy dotyczące zarówno sprzedawcy, jak i oferowanej firmy. Powodem może być fakt, że nabywca otrzymuje od razu dokumentację i może prowadzić działalność gospodarczą bez przechodzenia przez etapy w KRS. Wydawać się może, że gotowa spółka może ukrywać przed klientem ukryte zobowiązania czy zadłużenia. W takiej sytuacji polecamy wybranie usługi od firmy, która świadczy już sprzedaż gotowych przedsiębiorstw od wielu lat, posiada pozytywne opinie byłych Klientów, a całą transakcję potwierdza dokumentacją notarialną.

Podczas zakupu przedsiębiorca może wybrać formę prawną, długość stażu oraz dodatkowe aspekty takie, jak na przykład rejestrację w VAT.

Jaka spółka jest na bezpieczniejsza?

Odpowiedzią jest spółka zarejestrowana na życzenie klienta!

Skorzystanie z usługi założenia spółki pozwala dopasować podmiot do preferencji planowanej działalności. Warto również podkreślić, że istnieje możliwość rejestracji spółki w S24, czyli dopełnienia formalności w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w rejestracji spółki z o.o. w S24. W imieniu Klienta dopełniamy niezbędnych formalności rejestracyjnych, opracowujemy umowę oraz składamy dokumenty i wnioski do urzędów.

Zapraszamy do kontaktu:

pomoc@zalozenie-spolki-zoo.pl