Opłata notarialna za założenie spółki z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Polsce jest jedną z najpowszechniejszych form prowadzenia działalności przez podmioty mające osobowość prawną. Większość przedsiębiorców przyciąga jej ograniczona odpowiedzialność, czyli wspólnicy nie odpowiadają własnym majątkiem za zobowiązania spółki.  
 
Jeżeli decydujesz się na założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, warto wiedzieć jakie koszty i opłaty i opłaty związane są z założeniem spółki.  
Do jednych z kosztów należy opłata notarialna za założenie spółki z o.o. Opłata za sporządzenie umowy spółki w formie aktu notarialnego zależy od wysokości kapitału zakładowego. Należy również zapłacić pewną kwotę pieniężną za odpis umowy, podatek od czynności cywilnoprawnych, notarialne uwierzytelnienie podpisów członków zarządu, a także inne dokumenty. 

Nasza firma od lat zajmuje się rejestracją spółek handlowych. Dlatego opłata notarialna za założenie spółki z o.o. , a także inne opłaty nie są nam obce. Jeżeli chcesz szybko i sprawnie przejść przez rejestrację, skontaktuj się z nami, a wszystkie formalności załatwimy za Ciebie.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.