Proces rejestracji spółki z o.o.

Proces rejestracji spółki z o.o. może być bardzo trudny, łatwiejszy lub może go nie być wcale. Oto kilka sposobów na to, jak może przebiegać proces rejestracji spółki z o.o.

Założenie spółki z o.o. w trybie tradycyjnym. Jest to najtrudniejszy sposób. Wszelkie wnioski i dokumenty trzeba sporządzić samodzielnie w formie papierowej i osobiście złożyć je w sądzie rejestrowym. Do tego trzeba sporządzić wymaganą w formie aktu notarialnego umowę, udając się do notariusza. Czas jaki zajmuje rejestracja w ten sposób jest wyjątkowo długi, a obowiązków jest wiele.

Proces rejestracji spółki z o.o. może być znacznie prostszy. Ułatwienie w rejestracji spółki z o.o. oferuje rejestracja spółek z o.o. online. Jako jedne z niewielu spółki z o.o. mogą zostać zarejestrowane za pośrednictwem Internetu. Metoda taka pozwala zmniejszyć czas rejestracji spółki w KRS do 24 godzin oraz sporządzić i wysłać wszelkie dokumenty za pośrednictwem Internetu.

Ostatnim rozwiązaniem prezentowanym w tym artykule jest możliwość zakupu gotowej spółki z o.o. Rozwiązanie takie pozwala ominąć samodzielną rejestrację spółki, ponieważ wszystkie czynności rejestracyjne