Rejestracja spółek lubuskie

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może być utworzona przez jedną lub więcej osób w każdym prawnie dopuszczalnym celu. Spółka z o.o. jest najbezpieczniejszą formą prowadzenia działalności gospodarczej. Główną jej zaletą jest fakt, że za jej zobowiązania nie odpowiadają jej wspólnicy lecz sama spółka. Kapitał zakładowy dzieli się na udziały o równej lub nierównej wartości nominalnej, które muszą zostać objęte poprzez wniesienie wkładów pieniężnych lub aportowych.

Istnieje możliwość założenia spółki z o.o. za pośrednictwem Internetu. Metoda ta jest zdecydowanie szybsza, tańsza i prostsza, niż tradycyjna rejestracja. Do skorzystania z tej opcji niezbędne jest jednak posiadanie profilu zaufanego lub podpisu elektronicznego. Aby założyć e-podpis lub Profil Zaufany konieczne jest posiadanie numeru PESEL. W przypadku braku numeru PESEL założenie spółki może nastąpić jedynie w formie aktu notarialnego.

Jeżeli jesteś zainteresowany założeniem jednostki gospodarczej, to zachęcamy do skorzystania z oferty “rejestracja spółek lubelskie”. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *