Rejestracja spółki z o.o. obcokrajowiec

Rejestracja spółki z o.o. obcokrajowiec odbywa się w kilku etapach. Osoba chcąca rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej koniecznie musi udać się do Krajowego Rejestru Sądowego w celu otrzymania miana osoby prawnej i potwierdzenia wpisu do Rejestru Przedsiębiorców. Kolejną czynnością będzie wypełnienie dokumentacji związanej z ustaleniem numeru Rejestru Gospodarki Narodowej, w skrócie REGON w Głównym Urzędzie Statystycznym oraz nadaniem indywidualnego dla spółki Numeru Identyfikacji Podatkowej w Urzędzie Skarbowym.

Aktualnie spółki zarejestrowane w Polsce prowadzone są również przez obcokrajowców, którzy zdecydowali się na własny biznes właśnie tutaj. Proces rejestracyjny nie jest łatwy, więc korzystali z pomocy wyspecjalizowanych firm oferujących takie usługi.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą skierowaną do obcokrajowców, zapraszamy do kontaktu. Przeprowadzona przez Nas rejestracja pozwoli Ci na szybsze generowanie zysków, w zależności od Twoich oczekiwań. Pomożemy Ci zarejestrować spółkę.