Spółki z o.o. z rocznym stażem na sprzedaż

Jedną z najpopularniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej stanowią spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
Jak wskazuje sama nazwa znacznie minimalizuje ona odpowiedzialność wspólników, co do decyzji, które zapadają w ramach prowadzenia działalności gospodarczej. Nie muszą oni obawiać się chociażby o własny majątek w razie zadłużenia spółki, gdyż za wszelkie zobowiązania ponosi ona odpowiedzialność tylko i wyłącznie do własnego inwentarzu. Dodatkową zaletą jest także stosunkowo niewielki wkład zakładowy, wynoszący jedynie 5 tysięcy złotych.

Zakup gotowej spółki z o.o. w znacznym stopniu przyspiesza czas niezbędny do zarejestrowania firmy w urzędach.
Postanawiając nabyć spółkę, musimy zdecydować odnośnie czasu jej funkcjonowania na rynku. Istnieje możliwość nabycia spółki nowej oraz doświadczonej, w ramach której prowadzona była już działalność w przeszłości.
Spółki stażowe umożliwiają szybkie zaistnienie na rynku, jednak wiążą się również z ryzykiem przejęcia jej zadłużeń. Bezpieczeństwo gwarantują nam spółki nowe, one jednak nie zwiększają naszych szans na wybicie się wśród konkurencji.

Nasza firma oferuje spółki z o.o. z rocznym stażem na sprzedaż. Oferowane przez nas podmioty zwiększają wiarygodność przedsiębiorstwa na rynku, zapewniając jednocześnie pełne bezpieczeństwo, gdyż spółki te nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej.