Spółki z oo na sprzedaż

Gdy przedsiębiorcy decydują się na rozpoczęcia działalności napotykają na swojej drodze pewien dylemat. Kupić czy założyć spółkę?

Spółkę można zyskać bowiem na dwa sposoby. Jednym z nich jest samodzielne zakładanie jej od podstaw. Wymaga to jednak cierpliwości, ponieważ rejestracja w KRS to czasochłonny proces. Dlatego właśnie przedsiębiorcy, którym się spieszy, stawiają na drugą opcję jaką są spółki z oo na sprzedaż. Kupując gotową spółkę działalność możemy rozpocząć już dzień po transakcji! Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Szybkość tego procesu jest spowodowana tym, że spółka do kupienia jest już wcześniej rejestrowana w KRS, dlatego my nie musimy tego robić. Spółki z oo na sprzedaż to bardzo popularna usługa, jednak niektórzy się jej obawiają. Dlaczego? Ponieważ pojawia się obawa, że spółka taka będzie posiadała jakieś zobowiązania finansowe. Nie ma się o co obawiać! Kupiona działalność jest czysta, to znaczy, że nie posiada historii gospodarczej, a co za tym idzie, żadnych zadłużeń.  

Jeśli więc jesteś zainteresowany naszą ofertą, to zgłoś się do nas! Odpowiemy na każde Twoje pytanie i ustalimy wszystkie szczegóły współpracy.