Sprzedam sp z o.o. cudzoziemcom

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo pożądana forma prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Polski. Zainteresowanie tym podmiotem wzrosło w roku 2009, kiedy to jej kapitał zakładowy został obniżony z 50 000 złotych do kwoty aż dziesięciokrotnie niższej.

Podmiot ten charakteryzuje się jednak szeregiem także innych zalet między innymi ograniczoną odpowiedzialnością wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę, dowolnością celu jej prowadzenia, jak również dużą swobodą jeśli chodzi o podmioty, które zostały upoważnione do jej założenia.

Założenie spółki z o.o. w Polsce szczególnie korzystne jest dla cudzoziemców, ponieważ są oni uprawnieni do jej rejestracji bez względu na kraj swojego pochodzenia. Jako jednak, że tradycyjna rejestracja tego podmiotu jest długa i skomplikowana większość podmiotów decyduje się na zakup gotowej jednostki.

Sprzedam sp z o.o. cudzoziemcom to oferta naszej firmy. Oferujemy nowe, czyste podmioty przygotowane do tego, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność. Jeśli jesteś zainteresowany, zachęcamy do kontaktu.

Zadzwoń teraz