Sprzedaż spółek z 2019

Spółkę w Polsce można założyć na kilka sposobów. Pierwszym jest tradycyjna rejestracja w urzędzie. Jest to niestety proces niezwykle czaso- i pracochłonny. Wiąże się z koniecznością uzupełnienie licznych wniosków i formularzy i złożenia ich w wymaganych urzędach.

Inną metodą jest elektroniczna rejestracja wykorzystująca wzorzec umowy. Sposób ten pozwala założyć spółkę zaledwie w jedną dobę, jednak e-rejestracja dostępna jest wyłącznie dla spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki jawnej oraz spółki komandytowej. Co więcej, uniemożliwia ona wprowadzenia do umowy postanowień szczegółowych.

Ostatnią już metodą założenia spółki jest zakup gotowej jednostki. Kupując spółkę wystarczy, że złożymy podpis na jej umowie w obecności notariusza. Tym sposobem już w zaledwie jedną dobę staniemy się właścicielami podmiotu w pełni przygotowanego do rozpoczęcia aktywności na rynku.

Sprzedaż spółek z 2019 roku to oferta naszej firmy. Zapewniamy czyste spółki pozwalające szybko i bezpiecznie rozpocząć aktywność na rynku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!