Sprzedaż spółek z o.o. cudzoziemiec

Spółka z ograniczona odpowiedzialnością cieszy się ogromną popularnością zwłaszcza wśród obcokrajowców, którzy mogą otworzyć ją bez względu na kraj swojego pochodzenia. Dodatkowo wymaga ona niewielkiego kapitału zakładowego w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych. Jest to niezwykle istotne dla młodych przedsiębiorców, którzy nie dysponują zbyt dużymi środkami pieniężnymi.
Niestety tradycyjna rejestracja spółki z o.o. jest długa i problematyczna oraz wymaga doskonałej znajomości języka polskiego, który na terenie naszego państwa jest językiem urzędowym i to w nim sporządzona zostanie cała dokumentacja.

Sprzedaż spółek z o.o. cudzoziemiec to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną pominąć wszelkie niedogodności związane z tradycyjną rejestracją. Zakup gotowej spółki daje przedsiębiorcy na własność podmiot gospodarczy w pełni przygotowany, aby poprowadzić pod nim firmę, a więc dysponuje numerami NIP, KRS, REGON, a także kapitałem zakładowym oraz umową, której podpisanie będzie stanowiło jedyny obowiązek przyszłego właściciela. Zachęcam do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy opowiedzą o szczegółach naszej oferty.