Sprzedaż spółki z o.o. cudzoziemcom

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością cieszy się ogromnym zainteresowaniem zwłaszcza u obcokrajowców, gdyż formę tą mogą utworzyć niezależnie od kraju swojego pochodzenia. Niestety tradycyjna rejestracja spółki z o.o. trwać może nawet kilka tygodni. Wiąże się bowiem z ogromną ilością formalności, a także koniecznością odwiedzenia szeregu państwowych instytucji. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, iż większość dokumentów sporządzonych jest w języku polskim, który na terenie Polski jest językiem urzędowym. Tym językiem prawdopodobnie będą również posługiwać się urzędnicy.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółki z o.o. cudzoziemcom. Gwarantujemy gotowe podmioty gospodarcze przygotowane by w każdej chwili poprowadzić pod sobą firmę. Oznacza to że dysponują numerami NIP, KRS i REGON, a także kapitałem zakładowym oraz umową, której podpisanie będzie stanowiło jedyny obowiązek przyszłego właściciela.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą koniecznie do nas zadzwoń. Nasi konsultanci przedstawią jej szczegóły, a także odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń teraz