Zakup spółki w Polsce przez cudzoziemca

Przedsiębiorcy decydujący się poprowadzić firmę na terenie Polski zazwyczaj szukają skutecznego rozwiązania, które pozwoli im pominąć wszelkie niedogodności związane z tradycyjną rejestracją spółki tj. liczne formalności oraz długość danego procesu. Idealnym na to sposobem jest zakup gotowej spółki.

Gotowa spółka to podmiot gospodarczy w pełni przygotowany by natychmiast poprowadzić pod sobą firmę. Oznacza to że dysponuje kapitałem zakładowym, odpowiednio przygotowaną umową, a także numerami NIP, KRS, REGON, czasem również VAT i VAT EU, które potwierdzają obecności w poszczególnych rejestracjach.

Zakup spółki w Polsce przez cudzoziemca ogranicza jego obowiązki do złożenia podpisu na umowie spółki. Tym samym kilkutygodniowa rejestracja zostaje skrócona zaledwie do jednego dnia.

W sprzedaży gotowych spółek specjalizuje się nasza firma. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią szczegóły naszej oferty, a także odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania. Nie zwlekaj zatem i zadzwoń już dziś.