Zakładanie spółki z o.o. online pomoc

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z chętnie wybieranych form prowadzenia działalności gospodarczej. Przepisy umożliwiają przedsiębiorcom rejestrację spółki w tej formie w sposób tradycyjny i przez Internet.

Rejestracja spółki z o.o. online możliwa jest od stycznia 2012 roku, dzięki specjalnej platformie teleinformatycznej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Założenie spółki w ten sposób trwa maksymalnie 24 godziny oraz jest znacznie tańsze niż tradycyjna rejestracja. Wszystkie dokumenty generowane są na platformie, nie ma więc konieczności tworzenia ich u notariusza.

Spotkałeś się kiedyś z ogłoszeniem “zakładanie spółki z o.o. online pomoc”? Firm zajmujących się rejestracją spółek z o.o. przez Internet jest coraz więcej. Warto jest skorzystać z pomocy przy rejestracji spółki i nie martwić się o formalności.

My także zajmujemy się rejestracją spółek. Oferujemy profesjonalną pomoc dla osób z całej Polski. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania naszej oferty.