Zakładanie spółki zoo

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest obok jednoosobowej działalności gospodarczej najchętniej wybieraną formą do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Cieszy się ona popularnością zarówno wśród polskich przedsiębiorców, jak i zagranicznych inwestorów.

Zakładanie spółki zoo może odbyć się w sposób tradycyjny lub w sposób uproszczony. Tradycyjna rejestracja tego typu spółki odbywa się stacjonarnie w urzędzie, przy czym konieczna jest obecność notariusza, gdyż umowa spółki tworzona jest w formie aktu notarialnego. Uproszczona rejestracja spółki z o.o. odbywa się przez Internet na platformie teleinformatycznej, gdzie przedsiębiorca samodzielnie tworzy dokumenty niezbędne do założenia spółki. Dokumenty w formie wzorów dostępne są na platformie.

Zakładanie spółki zoo może sprawiać problemy, dlatego nasza firma oferuje kompleksową pomoc w tym zakresie. Zajmujemy się pomocą podczas zakładania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Pomagamy na każdym etapie rejestracji działalności oraz dobieramy odpowiednie numery PKD.