Zakup rocznej spółki

Interesuje Cię kupno spółki? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Z roku na rok coraz więcej osób postanawia otworzyć własny biznes. Decyzja ta zapada podczas rozmyślań nad zapewnieniem sobie dobrej przyszłości. Posiadanie przedsiębiorstwa przynosi bowiem zazwyczaj duże zyski i życiowy sukces, pod warunkiem, że jest ono rzetelnie prowadzone oraz opiera się na dobrym pomyśle na biznes.

Jeśli więc chciałbyś założyć firmę, być może zainteresuje Cię możliwość jaką jest zakup rocznej spółki. Dłuższy staż niesie ze sobą bardzo ważną zaletę, jaką jest zdolność kredytowa. Jeśli zależy Ci na pozyskaniu wsparcia finansowego takiego jak dotacja czy kredyt, to z roczną spółką będziesz miał na to zdecydowanie większe szansę. Długi staż uczyni Twoje przedsiębiorstwo godnym zaufania.

Kupno spółki to doskonałe rozwiązanie dla tych, którym zależy na czasie oraz dla tych, którzy chcą uniknąć formalności. Tradycyjne zakładanie firmy od podstaw trwa około miesiąca, natomiast nabycie spółki to kwestia dwóch, trzech dób. Dodatkowo firma sprzedająca zajmie się za Ciebie wszystkimi dokumentami, a na Twojej głowie pozostanie jedynie złożenie kilku podpisów.

Zachęcamy do kontaktu!